owoce do firmy

OWOCE I WARZYWA

Krojone warzywa i najlepsze świeże owoce do firmy

Wybierz Świeże Na Talerze jako dostawcę owoców i warzyw do Twojej firmy. Zadbamy o zdrowie Twoich pracowników oraz ich lepsze samopoczucie – zamów warzywa i owoce do firmy.

Świeże owoce i krojone warzywa zamiast tuczących przekąsek, to znakomity wybór, który docenią Twoi pracownicy. Dzięki nam łatwo i wygodnie będziesz mógł zaproponować im smaczną i zdrową alternatywę. Szeroki wybór jabłek, gruszek oraz innych sezonowych owoców od lokalnych sadowników, a także cytrusy od najlepszych dostawców na dolnośląskim rynku. 

Nasze produkty pakowane są codziennie, tuż przed dostawą, dzięki czemu na biurku masz najlepsze owoce. Owoce dostarczamy w drewnianych skrzynkach.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biura. Możesz wybrać jedną ze standardowych ofert lub stworzyć indywidualną skrzynkę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i przyzwyczajeń pracowników. Oprócz krojonych warzyw i owoców w naszej ofercie znajdują się tłoczone soki owocowe z Doliny Baryczy oraz zestawy bakalii.

MIX OWOCÓW

8 kg
Dolina Baryczy + Ameryka Płd.
5 rodzajów owoców
(jabłka 2 kg, gruszki 1 kg, pomarańcze 1 kg, banany 2 kg, owoce sezonowe 2 kg).
Owoce sezonowe: truskawki, śliwki, winogrona, brzoskwinie, wiśnie

JABŁKA

8 kg
Dolina Baryczy

JABŁKA I GRUSZKI

8 kg
Dolina Baryczy
2 rodzaje owoców
(jabłka 5 kg, gruszki 3 kg)

TWOJA SKRZYNKA

Skomponuj swoją skrzynkę...
Chcesz dobrać owoce do swoich potrzeb?
Pracownicy są przyzwyczajeni do innych owoców lub warzyw?
Interesuje Cię nietypowe zestawienie lub ilości?
Nie ma problemu. Zadzwoń, wspólnie dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.