owoce do firm

NASZE PRODUKTY

Owoce do firm oraz warzywa, soki i bakalie do biura

Jeśli szukasz oferty na owoce do firm – polecamy nasze usługi. Bądź nowoczesnym pracodawcą, który dba o swoich pracowników proponując im zdrowe i smaczne przekąski. 

Dostarczamy świeże owoce, warzywa, soki oraz bakalie do wielu punktów na terenie Wrocławia. Jeśli chcesz aby do Twojego biura również zawitał nasz kurier, skontaktuj się z nami. W ofercie mamy kilka standardowych rozwiązań, lecz jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twoich wymagań. Zadzwoń, napisz, a wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie i Twoich pracowników. 

Porcja zdrowia i witamin w ciągu dnia? 

Proponujemy najwyższej jakości owoce świeże, soki owocowe, bakalie oraz warzywa obierane. Starannie wybieramy naszych dostawców, bo zależy nam na wysokiej jakości produktów. 

  • Świeże owoce i krojone warzywa zamiast tuczących przekąsek, to znakomity wybór, który docenią Twoi pracownicy.
  • Soki tłoczone, od sadownika z Doliny Baryczy. Pasteryzowane, naturalnie mętne, bez dodatku cukru, wody oraz konserwantów.
  • Bakalie do biura zamiast batoników czy czekoladek. Wybierz zdrowie zamiast pustych kalorii, zapewnij energię swoim pracownikom.  

Wygodna forma – dostawa wprost do biura

 W Twojej firmie goszczą już zdrowe przekąski? Kupujesz je w znanej sieciówce? Nie do końca jesteś zadowolony z jakości owoców? Spróbuj z nami. Dostarczamy nie tylko owoce do firm – w naszej ofercie są również świetne, tłoczone soki owocowe oraz różnorodne bakalie.

  • Wygodne dostawy prosto do firmy, dzięki czemu nie tracisz swojego cennego czasu na zakupy. 
  • Codziennie świeże owoce o super jakości i smaku. 
  • Pyszne soki z Doliny Baryczy, od lokalnego sadownika.